İçeriğe Atla Menüye Atla
logo
Çorum Valiliği
İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü
RSS

Tatbikatlar

Denetimli Serbestlik Müdürlüğü Eğitimi 10 Ekim 2017
foto
Çorum Denetimli Serbestlik Müdürlüğünde bulunan kişilere İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğümüz tarafından Temel Afet Bilinci 1, Yangın, Boğulma ve Tahliye eğitimleri verilmiştir.
[Devamı]
Yangına Karşı Alınması Gereken Tedbirlerle İlgili Eğitim ve Tatbikatımız 03 Ekim 2017
foto
İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğümüzde 29.12.2007 tarih ve 26735 Sayılı Resmi Gazete'nin Kamu Binalarında Yangınlara Karşı Alınması Gerekli Tedbirlerle İlgili Yönetmeliğin Genel Hükümler bölümümünün 129. maddesine göre Kurum personelimize 03.10.2017 tarihinde 13:00-15:00 saatleri arasında yangın durumlarında alınacak tedbirlerle yangın tüplerinin nasıl kullanılacağına ait eğitim ve tatbikat düzenlenmiştir.
[Devamı]
Haberleşme Hizmet Grubu Bilgilendirme Eğitimi 27 Eylül 2017
foto
Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu - Samsun Bölge Müdürlüğündeki personeller tarafından İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğümüzün toplantı salonunda 26.09.2017 tarihinde 14:00-16:00 saatleri arasında 26 Hizmet Grubundan biri olan Haberleşme Hizmet Grubunda görevli İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü, İl Emniyet Müdürlüğü, Sağlık İl Müdürlüğü, İl Jandarma Komutanlığı, Belediye Başkanlığı personelleri ile Türk Telekomünikasyon AŞ., Turkcell, Vodafone, Avea İletişim A.Ş. nin İlimizdeki görevlilerine Haberleşme Hizmet Grubuyla ilgili Bilgilendirme Eğitimi verilmiştir.
[Devamı]
TAMP Çorum Kapsamında Kurumumuzun Arama Kurtarma Hizmet Grubu Tatbikatı 16 Mayıs 2017
foto
TAMP Çorum kapsamında Kurumumuzun ana çözüm ortağı olduğu Arama Kurtarma Hizmet Grubu olarak gerçekleştirilen tatbikatta su altı ve üstü arama çalışması yapılarak senaryo gereği Yeni Hayat Barajında boğulduğu ihbarı alınan vatandaş için su üstünden ve havadan da keşif yapılmıştır. Yapılan keşif sonrası yeri tespit edilen vatandaş dalış ekibinin çalışmaları sonucu kurtarılmıştır.
[Devamı]
Çorum İpekli Bağlar Anaokulu Afet Eğitimi 12 Mayıs 2017
foto
Çorum İpekli Bağlar Anaokulunda İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğümüz tarafından yangın, deprem ve tahiliye tatbikatı yapılmıştır. Afetlerle ilgili broşür dağıtımı yapılmış ve fotoğraf sergisi açılmıştır.
[Devamı]
Sivil Toplum Kuruluşuna Afet Eğitimi 04 Nisan 2017
foto
Çorum Osmancık İlçesi Beşir Derneği Osmancık Şubesinde kişilere İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğümüz tarafından Temel Afet Bilinci konusunda ve afet ve acil durumlarda alınacak tedbirlerle ilgili olarak eğitim verilmiştir.
[Devamı]
Deprem Haftası Eğitimleri Sürüyor 08 Mart 2017
foto
1-7 Mart Deprem haftası kapsamında Çorum Zafer İlk Okulunda İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğümüz tarafından yangın, deprem ve tahiliye tatbikatı yapılmıştır. Afetlerle ilgili broşür dağıtımı yapılmış ve fotoğraf sergisi açılmıştır.
[Devamı]
Hitit Üniversitesi Meslek Okulu 1-7 Mart Deprem Haftası 07 Mart 2017
foto
1-7 Mart Deprem haftası kapsamında Hitit Üniversitesi Meslek Yüksek Okulunda İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğümüz tarafından "Temel Afet Bilinçlendirme Eğitimi" isimli bir konferans verilmiştir. Afetlerle ilgili fotoğraf sergisi, broşür dağıtımı ve araç malzeme ekipman tanıtımı yapılmıştır.
[Devamı]
Mimar Sinan Kadın Kültür ve Sanat Merkezi'nde Eğitim 06 Mart 2017
foto
1-7 Mart Deprem haftası kapsamında Çorum Mimar Sinan Kadın Kültür ve Sanat Merkezi'nde İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğümüz tarafından Temel Afet Bilinci konusunda eğitim verilerek deprem ve tahiliye tatbikatı yapılmıştır. Afetlerle ilgili fotoğraf sergisi, broşür dağıtımı ve araç malzeme ekipman tanıtımı yapılmıştır.
[Devamı]
İpeklibağları Anaokulunda Eğitim 06 Mart 2017
foto
1-7 Mart Deprem haftası kapsamında Çorum İpeklibağları Anaokulunda İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğümüz tarafından deprem ve tahiliye tatbikatı yapılmıştır. Afetlerle ilgili fotoğraf sergisi, broşür dağıtımı ve araç malzeme ekipman tanıtımı yapılmıştır.
[Devamı]
Sayfalar: 12