İçeriğe Atla Menüye Atla
logo
ÇORUM
Çorum Valiliği
İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü
RSS

Haberler

OSMANCIK İLÇESİ AKÖREN KÖYÜ KAYIP OLAYI 15 Mayıs 2018
foto
14.05.2018 tarihinde Saat 21:47'de Çorum Jandarma Komutanlığından gelen ihbarda 1950 doğumlu D. K. isimli şahsın Osmancık İlçesi Akören Köyünde kaybolduğu bilgisi alınmıştır. Haberin alınmasıyla birlikte Kurumumuzdan 3 kişilik bir ekip görevlendirilerek olay mahalli olan Akören Köyüne hareket etmiştir.
[Devamı]
İSKİLİP İLÇESİ ÇUKURKÖY MEVKİİ BOĞULMA OLAYI 04 Mayıs 2018
foto
Saat 16:38'de Çorum İl Jandarma Komutanlığından gelen ihbarda İskilip İlçesi Çukurköy Mevkii Kızılırmakta 2 vatandaşın balık tutarken suda kaybolduğu bilgisi alınmıştır. Arama çalışmalarına katılmak üzere Kurumumuzdan 5 kişilik bir ekip görevlendirilerek olay mahalline hareket etmiştir. 17 yaşlarında olduğu tahmin edilen (G. C. G). isimli şahıs, saat 18:20 sıralarında sudan ölü olarak çıkarılmıştır.
[Devamı]
UĞURLUDAĞ GÖKÇEAĞAÇ KÖYÜNDE KAYIP 03 Mayıs 2018
foto
02.05.2018 tarihinde Saat 15:19'da Çorum Jandarma Komutanlığından gelen ihbarda 85 yaşında Fatma ŞENGÜN isimli bir kadının Uğurludağ İlçesi/Gökçeağaç Köyünde kaybolduğu bilgisi alınmıştır. Haberin alınmasıyla birlikte Kurumumuzdan 3 kişilik bir ekip görevlendirilerek olay mahalli olan Gökçeağaç Köyüne hareket etmiştir.
[Devamı]
Çorum Alaca Çırçır Köyü Kayıp 11 Nisan 2018
foto
10.04.2018 tarihinde saat 16:30 da gelen ihbarda Çorum Alaca Çırçır Köyünde 84 yaşındaki yaşlı adamın kayıp olduğu bilgisine ulaşılmıştır. Jandarma ekibi ile arama kurtarma ekibimiz kayıp vatandaşı ormanlık arazide sağ olarak bulmuşlardır.
[Devamı]
Özel Güneş Kreş'in Kurumumuzu Ziyareti 06 Nisan 2018
foto
İlimiz Özel Güneş Kreş, kurumumuzu ziyaret etti. Kurumumuzu ziyaret eden miniklere AFAD yerleşkesinde bulunan hizmet binası ve diğer eklentiler gezdirildi. Arama ve kurtarma araç ve gereçleri tanıtımı yapılarak İl Müdürlüğümüz faaliyetleri hakkında bilgi verildi.
[Devamı]
Çorum Güzel Sanatlar Lisesi Öğrencileri Kurumumuzu Ziyaret Etti 16 Mart 2018
foto
İlimiz Güzel Sanatlar Lisesi öğrencileri kurumumuzu ziyaret etti. Kurumumuzu ziyaret eden öğrencilere arama ve kurtarma araç ve gereçleri tanıtımı yapılarak İl Müdürlüğümüz faaliyetleri hakkında bilgi verildi.
[Devamı]
Mecitözü İlçesi Dağsaray Köyü Kayıp 13 Mart 2018
foto
Mecitözü İlçesi Dağsaray Köyünde 12.03.2018 tarihinde kaybolan 82 yaşındaki çoban H.B. köyün 5-6 km. ilerisinde dağlık alanda ölü olarak bulunmuştur. Merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesine sabırlar dileriz.
[Devamı]
Bahçelievler İlkokulunun Anaokulu Öğrencileri Kurumumuzu Ziyaret Etti 12 Mart 2018
foto
İlimiz Bahçelievler İlkokulu Anaokulu öğrencileri kurumumuzu ziyaret etti. Kurumumuzu ziyaret eden öğrencilere AFAD yerleşkesinde bulunan hizmet binası ve diğer eklentiler gezdirildi. Arama ve kurtarma araç ve gereçleri tanıtımı yapılarak İl Müdürlüğümüz faaliyetleri hakkında bilgi verildi.
[Devamı]
Deprem Haftası Panelimiz Sona Erdi 07 Mart 2018
foto
1-7 Mart Deprem Haftası Etkinlikleri kapsamında 7 Mart 2018 tarihinde Hitit Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Ethem Erkoç Konferans Salonunda Çorum Valiliği, Hitit Üniversitesi Rektörlüğü, Çorum Mimarlar Odası Başkanlığı, Çorum İnşaat Mühendisleri Odası Başkanlığı, Çorum Çevre Şehircilik İl Müdürlüğü ve İl Müdürlüğümüzün katkılarıyla deprem paneli düzenlenmiştir. Düzenlenen panelde Sayın Valimiz Necmeddin KILIÇ ve Hitit Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Nurcan BAYKAM birer konuşma yapmışlardır. Panelin sonunda panel sonuç bildirgesi İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Yüksek İnşaat Mühendisi Özgür Kılıç tarafından okunmuştur. Kamuoyuna duyrulur.
[Devamı]
Deprem Haftası 7 Mart Etkinliğimiz 07 Mart 2018
foto
1-7 Mart Deprem Haftası Etkinlikleri Kapsamında Çorum 19 Mayıs İlkokulunda İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğümüz tarafından birey ve aileler için afet bilinci, deprem ve boğulma konularında eğitim verilmiştir. Afetlerle ilgili fotoğraf sergisi ve araç malzeme ekipman tanıtımı yapılmıştır.
[Devamı]
Sayfalar: 12345678